Fanova akce 10.7.10

10.7.2010 Operace Chariot

Operace „Chariot“


Průběh akce :


Akce bude rozdělena do tří základních částí.

  1. Přesun a pozorování

  2. Ženijní – vybudování základen a pozorovacích úkrytů

  3. Obrana a likvidace

V první části dostanete místa ( souřadnice ) kontrolních bodů, kde dostanete první informace. Ty dostanete buď o místního obyvatele, nebo z mrtvých schránek. Na první místo se musíte dostat do 9.35. Po té se přesunete na pozorovací místo a budete pozorovat do 9.50 ( to co budete pozorovat tam nebude věčně ). Po zaznamenání se přesunete na bod pozorování č.2 a opět to samé. Tam se budete muset dostat do 10.05. Jestli se rozdělíte a zřídíte 2 pozorovací skupiny je jedno. Hlavní je splnít úkol a dodržet časový plán. Po té se přesunete na kontrolní bod 1. kde dostanete další instrukce od místních obyvatel. A opět přesun k pozorování a zápisu, pak kontrolní bod 2 a setkání s místním obyvatelem. Od sud již přesun do oblasti „padesát“.


Druhá část :

Pokud se Vám podaří splnit všechny dosavadní úkoly, budete mít od velení souřadnice, kde založit základnu, popř. na kterém místě by se mohla nacházet základna povstalců. Pak vybudujete základnu, a pozorovací stanoviště.


Třetí část :

Likvidace ozbrojenců pro US Forces, získání raket a odpálení pro ozbrojence.


Po celou dobu Vás budou napadat místní povstalci.


Start v 8.30 u Hotelu Čech, naproti na parkovišti. Sraz tedy mezi 7.45 – 8.15.


Jedná se opravdu o akci typu military, takže žádný camping. Očekávejte, že si někteří vážně máknete. Pokud se nedostaví dostatek lidí na dvě družstva, proběhne první část s celou skupinou a po té si dáme střílečku buď na padesátce, nebo na rotě. Z vláště v první a částečně v druhé části se Vám budeme snažit ukázat metody používané v AČR.


Po celou dobu je povinné mít nasazené ochranné brýle !!!!!


Povinné vybavení :


AS zbraň, brýle, dostatek vody a jídla. Nikdo Vám nic nedonese a nikde se zastavovat nebudem. Budete potřebovat alespoň 3 litry vody – bude se kontrolovat na startu. 


Doporučené vybavení :


Celta, drát, pila, lopatka, druhý oděv, ponožky,kompas nebo buzola, plynová maska – bude tam simulace „plyn–poplach“

( ti co nemají masku, budou automaticky mrtví ), nůž – část ženijní, minové pole a nebezpečí. Pokud si na něco vzpomenu, připíši.


Mapy, zákresy a přesné informace dostanou velitelé družstev.

28.06.2010 20:25:20
tatra0660

Jakou záložku používáte ?

Plyn (3487 | 35%)
AEP (3259 | 32%)
Manuál (3311 | 33%)
TOPlist
Tvorba stránek : franta, ICQ 460029589
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one